Biz

Markalarımızın büyük düşünmesini ister, bunun uygun bütçelerle de yapılabileceğini gösteririz.

2004 yılında kurulan Grafit; marka stratejileri ve entegre pazarlama iletişimi üzerine kafa yoran bir marka ajansıdır.
Rekabetin kaçınılmaz, tüketici alışkanlıklarının değişken olduğu bir dünyada uzun soluklu çalışmaların ve sürdürülebilir projelerin önemli olduğunu biliriz. Her projemizde yaratıcılık ile stratejik öncelikleri harmanlarız. Bizim işimiz ticari ve iletişim hedefleri doğrultusunda özgün ve yaratıcı çözümler üretmektir. Markanızı tanımlamak için görsel kimliğinizi ve iletişim stratejilerinizi oluşturmanıza rehberlik ederiz. İletişim stratejilerinde hazır reçetelere inanmaz, fikirlerimizde konserve kullanmayız. Markanız ile tüketicisi arasında olumlu, kalıcı ve sürekli bir iletişim kurmanın takım oyunu olduğunu bilir, “dinleme”nin; “anlama”nın baş koşulu olduğunu unutmayız.
Markalarımızın büyük düşünmesini ister, bunun uygun bütçelerle de yapılabileceğini gösteririz.
TASARIM

İster bir logo olsun isterse bir ürün ambalajı, yaratıcı tasarım, sunduğunuz ürün veya hizmeti rakiplerinden farklılaşır. Tüm ürün ve hizmetlerin birbirine benzediği günümüzde tasarım ciddi bir rekabet gücü anlamına gelir. Grafit için tasarım; bir süsleme değil rekabet gücü ve ticari başarıyı hedefleyen, yenilikçi ve bütünleşik bir ‘fikir’ arayışıdır. 

GÖRSELLEŞTİRME

Artık bir videoya veya bir fotoğrafa bakma süreleri saniyelerle ölçülüyor. Sunduğumuz tüm ürünlerin tüketicisiyle bağ kurmasının ilk adımı doğru ve ilgi çekici bir şekilde görselleştirilmesidir. İster firmanızın tanıtım filmi olsun isterseniz sade bir ürün fotoğrafı, doğru ve yaratıcı bir şekilde sunmayı başarmak rekabetin ilk adımıdır.
Grafit fotoğraf ve video çekimlerinde ihtiyaç duyulan estetik yaratıcılığa sahip bir ajanstır.   

DANIŞMANLIK

Nereden başlıyoruz? Bir sonraki adım ne? Doğru zamanda doğru işi yapmak bir çok sektörde onlarca yılı aşan deneyim ister. Grafit ekibi 2004 yılından bu yana sizin için doğru zamanda doğru işi yapabilecek bilgi ve deneyim biriktirdi.